Literatura i pomoce naukowe dla stażystów

Dodano: 2012-07-04 18:28:44

• AnnaDomini 2012-07-04 18:28:44

Vademecum Myśliwego - Stanisław Godlewski Egzamin Łowiecki bez stresów- Piotr Gawin  ([email protected]) -  www.testlowieckie.pl Pan Piotr bardzo sympatyczny i prawy myśliwy z którym można podyskutować na każdy temat i bardzo chętnie służy pomocą i radą. Wszystko o broni myśliwskiej - Anatol Szyrkowiec Ogólne przepisy techniczne dla wszystkich konkurencji strzeleckich-Międzynarodowa Unia Strzelecka  Łowiectwo I/II- Red. Jan Kiryjow, Wacław Matysek, Andrzej Wierzbieniec Red. naukowa - prof. dr hab. Ryszard Dzięciołowski, dr Marian Flis  Tradycję i zwyczaje łowiecki w kole łowieckim-  Edward Szałapak  Coś lekkiego ale cennego: Egzamin łowiecki - Edward Kopczyński A po za tym:http://kolo_lowieckie_zubr.republika.pl/testy.html interaktywne testy łowieckie przygotowane przez pana Edwarda Łosinieckiego [email protected]  Do Pana Edwarda Również można się zgłosić o pomoc ( z zastrzeżeniem, że nie ma po co pytać o udostępnienie testów:))Polecam także analizowanie ŁP ja zaczęłam  1988 r to naprawdę niebywała skarbnica wiedzy.Uważam także, że kontakt z Panem Andrzejem Brachmańskim felietonista ŁP jest bardzo uczący  [email protected]   Jeśli uważacie i znacie jakieś pozycję godne uwagi byłabym wdzięczna i z pewnością nie tylko ja:)

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2012-07-06 21:15:16

mam kilka książek m.in Egzamin Łowiecki bez stresów . Jednak masa rzeczy jest w necie , posiadam kilkanaście plików PDF jeżeli kogoś by to interesowało to proszę mi pisać PW . Pozdrawiam .

odpowiedz cytuj
  • radeklot123 2012-07-07 17:43:41

ja chciałbym te pliki PDF ;D z góry dziękuję i pozdrawiam Darz Bór. [email protected]

odpowiedz cytuj
  • AnnaDomini 2012-07-08 04:35:23

Jacub chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego posta... zamieściłam na nim pozycje "Egzamin łowiecki bez stresów" - Piotra Gawina...

odpowiedz cytuj
  • filar 2012-07-09 13:09:49

A kiedy Anno zdajesz egzaminy?

odpowiedz cytuj
  • LukaszLca 2012-07-09 14:33:17

Anatol Szyrkowiec - "Wszystko o broni myśliwskiej" literatura warta zakupu moim zdaniem powinna się znajdować w każdej biblioteczce nie tylko stażystów ale i myśliwych tych mniej i bardziej doświadczonych. Książka jest napisana w prostym i przejrzystym sformułowaniu językowym. Ciekawy zbiór teoretycznej wiedzy.DB

odpowiedz cytuj
  • AnnaDomini 2012-07-10 11:29:53

Witam Filar  Jakie ma znaczenie to kiedy zdaje egzaminy? :) Na wiosnę czyli jeszcze trochę przede mną... :Di znowu sytuacja się powtarza... najpierw Jacub podał pozycję którą już uwzględniłam teraz kolega LukaszLca... po co komentować skoro się nie czyta tematu prosiłam o inne pozycję których nie zamieściłam w temacie....

odpowiedz cytuj
  • mateusz 2012-07-10 14:32:17

Panowie koleżanka oczekiwała trochę wazeliny;) odpowiedzi w typie " jak to wspaniale że tyle czytasz, lub ale jesteś fajna że masz kontakt z Panem Edwardem"  ...     Czytasz to dobrze ale po cholerę się tych chwalisz? Czyżby wszystko pod publiczkę? Gdybyś nie wiedziałą to ludzie mają google i sami potrafią używać wyszukiwarki...Także Pozdrawiam :)

odpowiedz cytuj
  • Redakcja 2012-07-10 20:38:18

Witam Filar  Jakie ma znaczenie to kiedy zdaje egzaminy? :) Na wiosnę czyli jeszcze trochę przede mną... :Di znowu sytuacja się powtarza... najpierw Jacub podał pozycję którą już uwzględniłam teraz kolega LukaszLca... po co komentować skoro się nie czyta tematu prosiłam o inne pozycję których nie zamieściłam w temacie....  I też czytanie do końca się kłania , podałem tę pozycję , że ją posiadam ,  a w dalszej części postu ZAPROPONOWAŁEM POMOC W POSTACI WYSŁANIA PLIKÓW PDF o łowiectwie , więc nie rozumiem tych uwag ?  chcę dobrze i proponuje pomoc ( jednemu koledze wysłałem pliki PDF ) to jeszcze , źle ! Pozdrawiam . 

odpowiedz cytuj
  • AnnaDomini 2012-07-10 21:20:43

Mateusz daruj sobie zgryźliwości bo mnie to nie rusza, podałam tytuły cenne dla mnie w necie można znaleźć wszystko ale opinii doświadczonych myśliwych na temat danej pozycji której nie przeczytałam nie zawsze znajdę.    Ja  akurat nie muszę się dowartościowywać i niczym się chwalić a Tobie jak widać chyba sprawia  przyjemność jeżdżenie innym? Zrobiłam ci coś? Wiesz na czym polega tolerancja i zdrowe stosunki miedzy ludzkie? Widzisz ja akurat szanuję Ciebie i Twoje zdanie mimo tego, ze nie zawsze mogę się z Tobą zgadzać... masz Ci los trafiłeś na człowieka który nie odpowie ciosem na cios i nie odgryzie się chamsko... Komentuj i wylewaj frustrację jak tak lubisz albo jak masz taką naturę ja co najwyżej mogę się do twojej wypowiedzi nie odnieść jeśli będę miała taki kaprys. A co do kontaktu z Łosienieckim to jak widać po linku każdy może do niego napisać i wielu to robi także nic w tym nadzwyczajnego... Jacub brawo za pdf umiem czytać i widzę co napisałeś co się spinasz? heh... napisałeś że masz kilka książek fajnie by było jakbyś podał ich tytuły jeśli ja ich nie podałam tylko tyle... bo widzisz co z tego, że w necie jest pełno takich pozycji  jak ja wole żeby mi ktos napisał "ta ksiażka jest warta przeczytania wiele się z niej dowiedziałem/łam"

odpowiedz cytuj
  • filar 2012-07-22 10:51:52

Mateusz,masz chyba troche racji z ta publiczką :) Ciekawe czy stażystka udziela się tak samo w łowisku jak na tym forum :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez poluje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

CMC City Media Communications Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-761, ul Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"