Odznaczenia łowieckie 2014

PZŁ, Odznaczenia łowieckie - zdjęcie, fotografia
30/06/2014 15:11

Kapituła Odznaczeń Łowieckich 11 czerwca 2014 nadała odznaczenia następującym osobom i kołom łowieckich.


Odznaczenia łowieckie 2014 (za Polskim Związkiem Łowieckim)


ZŁOM

Okręg bielski: Karol Machej, KŁ Jastrząb w Pruchnej, KŁ Knieja w Zawoi,

Okręg chełmski: Jerzy Mucha,

Okręg kaliski: Marian Juszczak, KŁ Orzeł w Wieruszowie,

Okręg koszaliński: KŁ Dzik w Koszalinie, Wiesław Stasiński,

Okręg krakowski: Andrzej Battek,

Okręg legnicki: Władysław Witek,

Okręg lomżyński:  KŁ Sokół w Łomży,

Okręg nowosądecki:  KŁ Jaworzyna w Muszynie,

Okręg ostrołęcki: Sylwester Murza,

Okręg poznański: KŁ Jeleń w Nowym Tomyślu,KŁ Orzeł w Poznaniu,

Okręg słupski: January Wysocki, Zbigniew Śmiechowski, KŁ Darzbór w Człuchowie, KŁ Orzeł w Człuchowie,

Okręg warszawski: Andrzej Miszczuk,


ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bialskopodlaski: Zdzisław Janeczek, Zygmunt Wojtaś,

Okręg bielski: Michał Ficek, Józef Krzyżowski, Mirosław Marek, Władysław Pilch, KŁ Hubert w Jeleśni, KŁ Cietrzew w Peweli Ślemieńskiej,

Okręg bydgoski: KŁ Knieja w Łabiszynie, WKŁ Szarak w Rzywnie,

Okręg chełmski: Elżbieta Michalska, Michał Zieńko,

Okręg ciechanowski: Piotr Jenoch, Adaś Przybysz, Michał Niedźwiecki,

Okręg częstochowski: KŁ Jenot w Częstochowie,

Okręg gdański: Jerzy Gładki,

Okręg jeleniogórski: KŁ Szarak w Kamiennej Górze,

Okręg katowicki: Franciszek Postel, Wojciech Turyk, Andrzej Wilczyński,

Okręg koszaliński: Tadeusz Forma,

Okręg legnicki: WKŁ Wilk w Głogowie, Józef Mokrzycki, Szczepan Rojak,

Okręg leszczyński: Andrzej Majchrzycki, Feliks Gloger,

Okręg łódzki: Andrzej Banaszewski, Stefan Jankowski, Władysław Sowiński,

Okręg opolski: KŁ Słonka w Byczynie, Henryk Gaweł,

Okręg ostrołęcki: Jerzy Szymaniewski,

Okręg piotrkowski: KŁ Nad Wartą w Pajęcznie,

Okręg poznański: KŁ Ponowa w Poznaniu, Jacek Męczyński, Ryszard Michałowski, Jan Piecek, Zygmunt Przygoda, Wacław Szymaniak,

Okręg słupski: Andrzej Wróbel, Lechosław Bałwas, Jerzy Nickowski, Eugeniusz Burzycki, Piotr Chmielewski,

Okręg szczeciński: Sylwester Reda, WKŁ Słonka w Szczecinie, Marek Woś, Aleksander Zdanowicz, Henryk Sarnowski,

Okręg tarnowski: Stanisław Januś, Kazimierz Łaba,

Okręg wałbrzyski: Adam Długosz, KŁ Muflon w Kłodzku,

Okręg warszawski: KŁ Kamera w Warszawie, Czesław Seniuch, Andrzej Stępiński, Jan Woźniak,

Okręg zielonogórski: Zdzisław Hołowaty, Andrzej Synowiec,


SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bialskopodlaski: Waldemar Wójcik, Kazimierz Romaniuk, Stanisław Konarski, Henryk Wiśnicki,

Okręg białostocki: Bronisław Puciło, Andrzej Choroszewski, Henryk Gudel, Jerzy Bućko, Wiesław Sienkiewicz, Franciszek Magnuszewski,

Okręg bielski: Wiesław Piecha, Michał Polaczek, Andrzej Torbus, Jan Widz, Marian Wierzgoń, Marek Zachariasz, Józef Czul, Janusz Fuchs, Tomasz Heczko, Jan Koniówka, Rafał Malec, Robert Marek, Józef Owcarz, Wiesław Piecuch,

Okręg bydgoski: Edmund Pestka, Leszek Szymański, Zbigniew Koronowski, Józef Niedbalski,

Okręg chełmski: Mariusz Michalczuk, Andrzej Makuch, Krzysztof Stachniuk, Maciej Stempkowski,

Okręg ciechanowski: Marek Kleniewski, Leon Dudaniec,

Okręg częstochowski: Adam Knapczyk,

Okręg gdański: Bogdan Januszewski, Andrzej Kiedrowski, Jan Ostrowski, Krzysztof Walkowski,

Okręg jeleniogórski: Ryszard Magiera, Robert Mikołajczyk,

Okręg kaliski: Krzysztof Krawczyk, Jan Dziekciarz, Ignacy Masłoń,

Okręg katowicki: Stanisław Gąsior, Edward Hejła, Jacek Kempa, Roland Kosmol, Zbigniew Kuc, Krzysztof Mazur, Janusz Pawłowski, Zbigniew Rudawski, Zbigniew Wierzyński,

Okręg koszaliński: Zygmunt Adaszewski, Marian Metryka, Mariusz Miszczak, Waldemar Karpowicz, Władysław Dopierała, Stanisław Karbowiak, Marcin Leśniewski,

Okręg krakowski: Jan Buczak, Jan Dyktyński, Adolf Kura,

Okręg legnicki: Antoni Bej, Stanisław Kozłowski, Marian Smolarek,

Okręg leszczyński: Józef Wasielewski, Marek Stankowski, Mariusz Siwak, Edmund Poprawa, Wiesław Jankowski, Zygmunt Gościniak,

Okręg łomżyński: Henryk Marzec, Marek Cwalina, Michał Zaleski,

Okręg łódzki: Witold Rytter, Leon Ścieszko,

Okręg nowosądecki: Teodor Kościelny, Krzysztof Stanula, Józef Stolarczyk,

Okręg opolski: Jerzy Karoń, Władysław Duch, Grzegorz Bielecki, Hubert Woźnica,

Okręg ostrołęcki: Mirosław Gos, KŁ Łoś w Ostrołęce, Stanisław Grzyb, Krzysztof Twardziak,

Okręg pilski: Ryszard Blabuś, Tomasz Bogdański, Zdzisław Wiewiórka,

Okręg piotrowski: Tomasz Browarski, Krzysztof Gajęcki, Bogdan Jezioro, Józef Łyczba, Andrzej Rajtarski, Stanisław Szlenk,

Okręg poznański: Hubert Wieczorek, Wojciech Bukowski, Arkadiusz Gronowski, Marek Hofman, Szczepan Jakubiak, Aleksander Jerzykiewicz, Krzysztof Kasztelan, Krzysztof

Kozłowski, Stanisław Kuźniewski, Roman Napierała, Wojciech Pluskota, Grzegorz Podkowa, Jerzy Rogoziński, Andrzej Stranz, Roman Walich, Zygmunt Wareńczak,

Okręg słupski: Lech Jastrząb, Bogdan Kępka, Piotr Gontarek, Wiesław Dzięciołowski, Alfred Andrzejewski, Franciszek Ciemiński, Władysław Bądkowski, Wiesław Piechna, Tadeusz Głuszek, Wiesław Głuszek, Robert Kołodziej, Andrzej Jonasz, Ireneusz Stosik, Roman Skwiercz, Andrzej Łabęcki, Tomasz Skwierawski, Waldemar Tabała, Mieczysław Wiszniewski, Zdzisław Jastrzębski, Jarosław Szymański,

Okręg szczeciński: Stanisław Chrobrowski, Sławomir Dudziak, Stanisław Fedorski, Wacław Gołębiowski, Zdzisław Jóźwiak, Henryk Kmieć, Tomasz Kmieć, Andrzej Lejczak, Józef Malec, Grzegorz Wodecki,

Okręg tarnowski: Zbigniew Niedziocha, Aleksander Solarski, Tadeusz Januś, Stanisław Łazarz, Czesław Skalski,

Okręg warszawski: Henryk Dąbrowski, Piotr Gradkowski, Zygmunt Konopka, Zdzisław Kuszewski, Józef Ligner, Władysław Matejak, Karol Milewski, Edward Redwanz, Henryk Soliwoda, Józef Stefański, Piotr Wróblewski, Mieczysław Wziątek, Stanisław Zamecki,

Okręg włocławski: Aleksander Sikorski, Mieczysław Olewnik, Zbigniew Niedzielski, Paweł Bratkowski, Leszek Bratkowski,

Okręg zielonogórski: Tadeusz Mackojć, Andrzej Markowski, Mieczysław Michalski, Krzysztof Nowak, Piotr Wleklik, Michał Saniuk, Tadeusz Weber, Jerzy Zgórski, Jan Ziętek,


BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bialskopodlaski: Stanisław Zamyłko, Tadeusz Potapczuk,

Okręg białostocki: Zdzisław Trojgo, Janusz Bogusławski, Waldemar Krupa, Marek Kulikowski, w Sokółce KŁ Sokół, Janusz Szyp,

Okręg bielski: Sylwester Babicki, Edward Basiura, Stefan Basiura, Piotr Bodzek, Jan Bodzek, Ryszard Domian, Jarosław Fabian, Jarosław Formas, Zbigniew Gabryś, Jarosław Gajda, Jacek Gazda, Marian Grygiel, Tomasz Jeleśniański, Maria Kajsztura, Jerzy Kołakowski, Roman Kormaniak, Kazimierz Maciejowski, Zbigniew Mitręga, Piotr Mleczko, Leon Piętka, Edward Piwowar, Adam Ring, Tadeusz Rychły, Jarosław Spyrka, Andrzej Wątroba, Maciej Włosiak, Andrzej Włosiak, Stanisław Żabnicki, Stanisław Żywczak,

Okręg bydgoski: Waldemar Adamczyk, Dariusz Rutkowski, Michał Knopik, Piotr Weltrowski, Tadeusz Weltrowski, Czesław Hope, Marian Wróblewski, Zygmunt Klunder, Zbigniew Ambrozik, Adam Łuczon, Wacław Szalkowski, Leszek Stosik, Zygmunt Ryniec, Mariusz Stube, Bronisław Rosiński, Krzysztof Jóźwiak, Jacek Kupiec, Józef Malicki,

Okręg chełmski: Michał Jakubowski, Jerzy Kosior, Krzysztof Walczuk,

Okręg ciechanowski: Eugeniusz Pasymowski, Jerzy Kamiński, Michał Ostrowski, Witold Kuskowski, Lech Koziński, Marek Mąka, Stanisław Łuba, Jarosław Dyga, Zbigniew Jendrzejewski, Zdzisław Milczarek, Wiesław Mostowy, Szymon Rutkowski, Piotr Łożyński, Zbigniew Kryszkiewicz, Henryk Kłosowski,

Okręg częstochowski: Ryszard Cichoń, Zdzisław Janas, Jan Kulej, Robert Mańczyk, Andrzej Otrębski, Stanisław Parkitny, Dawid Zimny,

Okręg gdański: Jan Łepek, Jacek Kukliński, Janusz Lemański, Zbigniew Kulas, Ireneusz Sabisz, Tadeusz Truchanowicz, Leon Radtke, Artur Czapiewski, Zenon Hinca, Jan Kulczyński, Janusz Roliński, Wojciech Furgalski,

Okręg jeleniogórski: Władysław Sysak, Robert Sysak, Jan Sawicki, Grzegorz Paliwoda, Andrzej Iwasieczko, Ryszard Bąk, Feliks Szpila,

Okręg kaliski: Zygmunt Nowacki, Kazimierz Pilarski, Adam Chodorowski, Kazimierz Okoń, Zygfryd Wełna, Aleksander Borucki, Marek Młynarz,

Okręg katowicki: Stefan Paździor, Andrzej Szafrański, Zbigniew Turek, Henryk Wosz,

Okręg koszaliński: Ryszard Młodzik, Henryk Nowak, Henryk Mackiewicz, Franciszek Burzyński, Ryszard Włodarczyk, Dariusz Sikorski, Józef Wardak, Krzysztof Reichert, Adam Masłowski,

Okreg krakowski: Wiesław Okoński, Marek Omelański, Tadeusz Szafrański, Jerzy Klima, Wojciech Wcisło, Janusz Banaś,

Okręg legnicki: w Głogowie KŁ Hutnik, Igor Chojnacki, Jacek Czaiński, Dariusz Forgiel, Roman Królak, Marek Luzar, Tadeusz Smoliński, Waldemar Stańczyk, Henryk Woźniak,

Okręg leszczyński: Tomasz Stachowiak, Przemysław Nyc,

Okręg lomżyński: Józef Korytkowski, Krzysztof Zawadzki,

Okręg łódzki: Piotr Chyży, Jan Kowalczyk, Grzegorz Olczyk, Iwona Safjanowska, Marek Słoczyński, Mirosław Wacławek, Maciej Śmieciński,

Okręg nowosądecki: Adam Gryboś, Stanisław Grzęda, Roman Krzysztof, Stanisław Połeć, Józef Różycki,

Okręg opolski: Czesław Prandzioch, Jan Sikorski, Wiesław Tarnawski, Zbigniew Czapor, Zbigniew Wolanicki, Franciszek Dymowski, Romuald Szulakowski, Krzysztof Gnacy, Marek Pietrek, Grzegorz Płaczek,

Okręg ostrołęcki: Wojciech Żukowski, Dariusz Koczkodan, Ryszard Dziergowski, Jerzy Stadnik, Jerzy Przybysławski, Mirosław Mierzejewski,

Okręg pilski: Andrzej Karpczak, Grzegorz Koza, Stanisław Matuszewski, Marcin Pacholec,

Okręg piotrkowski: Antoni Bocianowski, Stanisław Kasznicki, Hubert Kopera, Błażej Rajtarski, Rafał Robaszek, Krzysztof Siwko, Sławomir Szczekocki, Krzysztof Śliwiński,

Okręg płocki: Mirosława Witeczek, Marek Kruczkowski, Laura Olszewska,

Okręg poznański: Janusz Malinowski, Zbigniew Nowakowski, Władysław Opydo, Stanisław Paczka, Szymon Przydanek, Ryszard Schoener, Eugeniusz Słociński, Andrzej Stempniak, Hubert Sturmer, Marian Szafczyk, Aleksander Szymanowski, Maciej Śmigielski, Stefan Walocha, Grzegorz Zysek, Mieczysław Bartkowiak, Mirosław Frąckowiak, Bogdan Grzebalski, Kazimierz Janicki, Wacław Janicki, Zbigniew Jóźwiak, Karol Klaweli, Mieczysław Kobiałkowski, Mieczysław Krzyżostaniak, Tomasz Łażeński,

Okręg słupski: Jarosław Góra, Czesław Stolc, Ignacy Wochyń, Wojciech Wójcik, Witold Śmiałkowski, Władysław Myszke, Czesław Marciniak, Łukasz Grzenkowski, Andrzej Gośliński, Jacek Morawski, Ireneusz Jażdżewski, Mieczysław Bober, Wojciech Tyborski, Daniel Grabowski, Ryszard Jachym, Mariusz Baksalerski, Maciej Bachowski, Jerzy Arciszewski, Adam Ścibor, Stanisław Wyrostkiewicz, Krzysztof Kowalko, Ryszard Piwowarski, Józef Barski, Andrzej Klein, Marek Kubiak, Bogusław Głuszek, Jerzy Kmieć, Józef Kozłowski, Roman Paduch,

Okręg słupski: Henryk Luto, Małgorzata Truchan, Krzysztof Giedrojć, Ireneusz Butkiewicz, Andrzej Czupryński,

Okręg szczeciński: Witold Żołyński, Ireneusz Ziobrowski, Zdzisław Zachoszcz, Marek Zasławski, Krzysztof Wróbel, Andrzej Wierszyło, Oskar Olszonowicz, Mariusz Szulc, Jacek Szafrański, Wiesław Romanowicz, Przemysław Malec, Andrzej Krawacki, Michał Misiur, Władysław Karg, Medard Grodziski, Jerzy Micuga,

Okręg tarnowski: Janusz Sołek, Andrzej Walkowicz, Andrzej Wołowiec, Czesław Chmura, Tadeusz Prus, Zbigniew Szela,

Okręg warszawski: Piotr Bogdaniuk, Ryszard Derfla, Jacek Domański, Tadeusz Firysiuk, Krzysztof Konopka, Stanisław Kot, Tadeusz Legacki, Zdzisław Maleńczyk, Piotr Miciałkiewicz, Hubert Miszczuk, Marek Modzelewski, Jan Niemirka, Jacek Popczyk, Tadeusz Sielski, Marek Sitnik, Andrzej Sołtys, Ryszard Tomczyk, Zdzisław Widawski, Stanisław Wlazło, Daniel Wysocki,

Okręg włocławski: KŁ Sarna w Kłóbce, Marzanna Przystałowska, Justyna Graniczny, Cezary Kielecki, Grzegorz Chentkowski, Marek Zapiec,

Okręg zielonogórski: Ireneusz Deptuch, Tadeusz Gazda, Henryk Góra, Adam Jurak, Stanisław Kalambkiewicz, Zbigniew Maj, Aleksander Plewko, Ryszard Popiel,

Jerzy Różak, Ryszard Rychlik, Jan Siwiecki, Mieczysław Smereka, Witold Towpik, Jan Wawrzyniak, Kazimierz Wróblewski, Marek Bugała,


ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA ŁOWIECTWA

Okręg bialskopodlaski: Krzysztof Sokół, Wiesław Kozioł,

Okręg bielski: Cezary Drzewiecki, Karina Poloczek, Edward Dudkowiak, Elżbieta Dubiańska Przemyk, Piotr Francuz, Stowarzyszenie Eko-Życie w Chybiu, OSP Zarzecze-Frelichów w Chybiu, Mirosław Wardas,

Okręg bydgoski: Bernadeta Wolińska, Bogdan Morzydusza, Krzysztof Rutkowski,

Okręg jeleniogórski: Dariusz Gajda, Jan Sopata,

Okręg kaliski: Janusz Kaik, Bronisław Kaczmarek,

Okreg katowicki: Inga Pszowska,

Okręg krakowski: Marek Gabzdyl,

Okręg płocki: Andrzej Sumliński,

Okręg poznański: Jerzy Wiśniewski,


(-) Kapituła Odznaczeń Łowieckich

Reklama

Odznaczenia łowieckie 2014 komentarze opinie

  • Redakcja 2014-11-04 17:50:06

    Gratuluję wszystkim myśliwym, których doceniono tak zaszczytnymi odznaczeniami Zrzeszenia. Nie zazdroszczę, nikomu, bo od lat mam wszystko, co najwyższe, poza złomem .

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez poluje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

CMC City Media Communications Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-761, ul Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"